BIOREZONANS

Aparat BICOM OPTIMA wykorzystuje zjawisko emisji fal elektromagnetycznych, które są wytwarzane przez każdą cząstkę materii. Substancje toksyczne znajdujące się w organizmie, takie jak pasożyty, wirusy, grzyby, substancje chemiczne emitują swoje własne fale elektromagnetyczne zakłócające sygnały elektromagnetyczne ciała. Drgania własne organizmu są sumą drgań fizjologicznych i patologicznych, tworzą fale o różnym spektrum. Fale te dzięki ich elektromagnetycznej specyfice mogą być wychwycone przez elektrody, przekazane do aparatu BICOM OPTIMA, który przetwarza te drgania w drgania terapeutyczne, które z powrotem są przekazywane do ciała pacjenta. Ponieważ aparat BICOM OPTIMA nie wytwarza innych, dodatkowych częstotliwości działanie terapeutyczne przebiega w organizmie pacjenta, a nie w urządzeniu.

Biorezonans został wymyślony przez niemieckich naukowców – lekarza Franza Morella oraz inżyniera Ericha Rusha. Opracowali oni metodę polegająco na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych do diagnostyki i leczenia chorób. Według tej teorii każdy patogen posiada swoją specyficzną częstotliwość drgań, które wywołuje, dzięki czemu można wykryć ich obecność w organizmie. Terapia biorezonansem polega natomiast na wprowadzaniu drobnoustrojów chorobotwórczych (czy pasożytów) w drgania, które powodują ich rozpad. Dodatkowo ma ona wzmacniać naturalną energię człowieka, wyrównywać poziom fal mózgowych i wpływać na pracę narządów.

Odczytanie drgań elektromagnetycznych pacjenta pozwala zarówno zdiagnozować substancję zaburzającą działanie organizmu, jaki również zneutralizować bądź osłabić drgania patologiczne wywołane przez substancje toksyczne.

Metoda biorezonansu jest bezbolesna i bezinwazyjna, jednak daje zaskakujące efekty w diagnozowaniu i leczeniu wielu schorzeń, alergii, chorób i nałogów.